Читомо > Календар подiй > Книжку «Агапе агов» Вільяма Ґеддіса представлять в українському перекладі

Календар подiй

Книжку «Агапе агов» Вільяма Ґеддіса представлять в українському перекладі

30-11-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Темпора» запрошує на презентацію книжки американського постмодерніста Вільяма Ґеддіса «Агапе агов». Учасники презентації — перекладач Максим Нестелєєв і директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків. Модератор — редактор видавництва «Темпора» Богдана Романцова.

Вільям Ґеддіс — один із перших постмодерністів, що кардинально змінив уявлення про жанр роману в літературі США, по-різному вплинувши на таких митців, як Томас Пінчон, Дон Делілло, Девід Фостер Воллес і Кормак Маккарті. «Агапе агов» — останній твір «Містера Складного», як назвав його колега й учень Джонатан Франзен. Це передсмертний монолог митця, химерний лабіринт цитат, авторського синтаксису та непогамованого інтересу до світу, де «все видиме затоплює ентропія».

Ґеддіс, який читав в університеті курс «Література провалу», в «Агапе агов» пише про власну невдачу: неспроможність завершити вимріяний нон-фікшн про механічне піаніно. Автор розмірковує про Платона, Ґьоте, Достоєвського, Ніцше, Гейзингу та «мертвих білих хлопців», поруч із якими він невдовзі опиниться на одній полиці. Останній твір Ґеддіса своєрідно завершує постмодерне ХХ століття полемікою з Джеймсом Джойсом, який його розпочав. Тож запрошуємо читачів поблукати закамарками помережаного словами лабіринту Вільяма Ґеддіса.

Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe