Читомо > Календар подiй > Книгу Еріка Метаксаса презентує видавництво «Книгоноша»

Календар подiй

Книгу Еріка Метаксаса презентує видавництво «Книгоноша»

21-10-2016 | 18:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Напередодні святкування 500-річчя Реформаціїї видавництво «Книгоноша» запрошує на презентацію книжки Еріка Метаксаса «Бонгьоффер: пастор, мученик, пророк, змовник – праведник проти Третього Рейху». Модератор заходу – Тарас Бойко, генеральний директор видавництва «Книгоноша».

Чи може хтось відчувати зло ХХ століття гостріше, ніж віруюча людина?

У той час, коли Адольф Гітлер разом із нацистами спокушав націю, залякував увесь континент і намагався винищити євреїв Європи, невелика група інакодумців і диверсантів працювала над тим, щоб зруйнувати Третій рейх ізсередини. Одним із них був Дітріх Бонгьоффер — пастор і письменник, відомий своїми працями TheCostofDiscipleship («Послідовництво») та LifeTogether («Життя разом»), які стали духовною класикою. Він був страчений у 1945 році в концентраційному таборі за участь у таємній змові проти Адольфа Гітлера.

У першій за сорок років масштабній біографії Дітріха Бонгьоффера Ерік Метаксес, якого визнано найкращим автором, за версією New York Times, докладно описує драматичне рішення, яке Бонгьоффер прийняв у 1939 році: полишити безпечний притулок в Америці заради повернення до гітлерівської Німеччини.

Читачі довідаються про нові здогади та відкриття під час перебування Бонгьоффера в Абіссинській баптистській церкві в Гарлемі, яке змінило його життя, та про його радикальну позицію стосовно того, чому християни повинні боронити євреїв. Метаксес також розповідає про реакцію Бонгьоффера на Ніч розбитого скла, про його участь у відомому замаху на вбивство Гітлера «Валькірія», в «Операції 7», а також про спробу нелегально переправити євреїв до нейтральної Швейцарії.

Книга «Бонгьоффер» є свідченням неймовірної віри однієї людини, її боротьби за визволення свого народу від прокляття нацизму.

Учасники заходу:

  • Михайло Черенков – доктор філософських наук, професор Українського Католицького Університету та Української Євангельської теологічної семінарії.
  • Микола Романюк — старший пастор Ірпінської Біблійної Церкви.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe