Читомо > Календар подiй > Книгозбірня заохочує дітей збирати улітку БІБЛи

Календар подiй

Книгозбірня заохочує дітей збирати улітку БІБЛи

25-05-2014 | 20:22
м. Київ

Для своїх юних відвідувачів Національна бібліотека України для дітей у Києві пропонує особливу програму – «Бібліотечне літо-2014».

За участь у ній читачам виплачуватиметься спеціальна бібліотечна валюта – БІБЛи. Щоразу при відвіданні бібліотеки на абонементі треба буде «зачекінитися», отримавши спеціальну наліпку та вклеївши її до свого календаря в паспорті читача.

Усього задумано три програми. Наприклад, у «Червоній» пропонують не проспати книжку: щопонеділка на абонементі потрібно знайти книжку-сюрприз, що матиме спеціальну позначку. Хто встигне прийти першим і знайти її, зможе взяти читати додому.

«Синя» програма – для тих, хто хоче поділитися з друзями радістю читання та відчуває в собі волонтерські здібності, хто може писати відгуки про прочитане у соціальних мережах.

Червона програма «Просто читай!» – для справжніх читачів. Взагалі нічого складного:

Читай в задоволення!

Не проспи книгу!* Кожного тижня в понеділок зранку на абонементі потрібно знайти КНИГУ-СЮРПРИЗ позначену спеціальною позначкою: метеликом, квіткою, ноткою… Хто встиг прийти першим і знайти цю книгу, той і бере її додому прочитати. Кожного тижня – нова книга.

Веди облік прочитаного та записуй свої враження до ПАСПОРТА ЧИТАЧА
Синя програма «Допоможи стати читачем!» для тих, хто хоче поділитися з друзями радістю читання та відчуває в собі волонтерські здібності. Тут можна на вибір:

писати відгуки про прочитані книги на своїх сторінках в соціальних мережах та обов’язково в групі бібліотеки в Контакті привести друзів у БІБЛІОТЕЧНЕ ЛІТО читати книги, співати, грати на музичних інструментах малюкам у літньому дворику.

Зелена програма «Роби добрі справи!» дає змогу заробити бібліотечну валюту тим, хто хоче не лише читати книжки. Можна разом з бібліотекарями вийти на прибирання у парк, або піти на дитячі майданчики до скверів і парків, розказати дітям і дорослим про бібліотеку, роздати рекламки, запросити на виставу. А можна допомогти видавництву видати книги – читати рукописи, щоб визначитися – друкувати цю книгу чи вона зовсім не цікава. Це дуже важлива і цікава справа!

Нагадуємо, за участь у всіх різнокольорових програмах можна заробити спеціальні бібліотечні гроші – БІБЛи!

На зароблені кошти можна буде придбати новенькі книжечки. Книжкова вітрина все літо буде розташована у фойє бібліотеки на 2-му поверсі. Вартість книг у БІБЛах буде відома одразу, і кожен учасник зможе контролювати: чи вистачає накопиченого капіталу на придбання книги, яку вподобав.

Зацікавився?! Приєднуйся! Якщо в тебе виникли запитання, задай його в обговоренні «БІБЛІОТЕЧНЕ ЛІТО» на сторінці групи бібліотеки Вконтакте.

НАЙГОЛОВНІШЕ! «Зачекінся» в бібліотеці: при кожному візиті влітку до бібліотеки не забудь зробити check-in – отримай спеціальну наклейку в секторі реєстрації на 1 поверсі та вклей її у свій календар в ПАСПОРТІ ЧИТАЧА — у клітинку з датою відвідання.

Найактивніші учасники всіх програм БІБЛІОТЕЧНОГО ЛІТА будуть нагороджені додатковими призами 1 вересня.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe