Читомо > Календар подiй > КМДА оголосила прийом рукописів на конкурс

Календар подiй

КМДА оголосила прийом рукописів на конкурс

30-03-2018 | 23:59
Україна

Видавнича рада при Департаменті суспільних комунікацій КМДА оголосила прийом рукописів з 1 березня ц.р. Подати свої твори ви можете включно до 30 березня 2018 року.

На першому засіданні, яке відбулося 22 лютого 2018 року, Видавнича рада визначила рекомендаційні вимоги для відбору творів, які видаватимуться за рахунок міського бюджету в рамках програми «Київ інформаційний».

До розгляду прийматимуться рукописи творів українською мовою, які не видавалися раніше окремою книгою і не публікувалися в часописах та в мережі інтернет у повному обсязі. У рукописах збірок окремих авторів (коротка проза чи п’єси) частка не публікованих творів має становити не менше 70 %, а у поетичних збірках – 50 %.

Рукописи краєзнавчого характеру та на історичну тематику мають супроводжуватися фаховою рецензією. Твори для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку подаються з готовими ілюстраціями.

Кожен автор має особисто подати рукопис (лише один!) у друкованому та електронному вигляді у форматі «*.doc». Для прозових творів встановлено обсяг – 100-300 друкованих сторінок А4, для дитячих – 50-100 сторінок. Щодо поезії визначено розмір 75-150 сторінок. До пакета документів слід додати авторську довідку та власноруч написану заяву з контактними даними.

Кожен автор має право брати участь у міській програмі лише один раз на три роки.

Цього року прийматимуться на розгляд поетичні та прозові збірки від творчих спілок та громадських організацій. Окремо звертаємо вашу увагу: Видавнича рада встановила обмеження для включення творів авторів у такі збірки для спілок, які будуть подавати рукописи:

  • один раз на два роки;
  • до рукопису додати рекомендаційний лист від спілки чи громадської організації, план-проспект учасників збірки, інформацію про упорядника.

Вирішено повторити практику шифрування творів, отже члени Видавничої ради читатимуть рукописи, не знаючи прізвище автора – кожному присвоять номер.

Рукописи прийматимуться за адресою:
м. Київ, вул. Хрещатик, 50Б, 3-й поверх, кабінет № 304, з 10:00 до 17:00. (перерва з 13:00-14:00)
Довідки за тел.: (044) 235-05-15

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe