Читомо > Календар подiй > Кирил Зіньков проведе лекцію «Психологія супергероїв коміксів»

Календар подiй

Кирил Зіньков проведе лекцію «Психологія супергероїв коміксів»

01-06-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

До Міжнародного захисту дітей Кирило Зіньков проведе лекцію для дітей та дорослих на тему «Психологія супергероїв коміксів».

«З великою силою приходить велика відповідальність»
Стен Лі

Комікс як графічно-оповідний жанр існує вже понад 100 років. У кінці 30-х років минулого століття на сторінках коміксів починають з’являтись супергерої. Вони безстрашні особи, наділені надзвичайними здібностями, що рятують світ від зла. Тематика супергероїв не втрачає своєї актуальності, а навпаки перетворюється на багатомільярдну індустрію. Ця тенденція не оминула й Україну, де попит на комікси та супергероїв зростає щорічно. Про це свідчать заповнені кінозали на прем’єрах фільмів про супергероїв, поява щорічних фестивалів коміксів, а також відкриття спеціалізованих магазинів коміксів.

Чому супергерої так приваблюють читачів? У чому їхній секрет? Що несе в собі психологія супергероїв? На яку цільову аудиторію розраховані комікси про супергероїв? Про це та багато іншого з фантастичного світу супергероїв розкаже психолог, член Української спілки психотерапевтів Кирило Зіньков.

Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe