Читомо > Календар подiй > Кіра Малко вперше презентує роман «Нижче»

Календар подiй

Кіра Малко вперше презентує роман «Нижче»

15-02-2018 | 19:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Видавництво «Нора-Друк» запрошує на першу презентацію роману Кіри Малко «Нижче». Учасниці: Кіра Малко, Ольга Бондар. Модератор – Микола Кравченко.

Поліна стоїть перед трапом до круїзного лайнера в порту Гонолулу. Вона змінила крісло маркетингового аналітика у київському офісі на бігові туфлі офіціантки. Попереду — шість місяців короткого сну в тісній каюті нижче ватерлінії і бездоганного сервісу високо над водою, без вихідних. За бортом — мальовничі краєвиди, на борту — ярмарок нестримного споживання… Перед Поліною мерехтить пістрявий калейдоскоп з пейзажів і побіжних облич, і її закручує у вирі алкоголю, сліз і тисячі порожніх слів.

Та все, що трапляється на кораблі, лишається на кораблі. А інколи — стає новим початком.

Довідка:

Кіра Малко – соціолог за освітою, живе і працює в Києві. Закінчивши університет, вона змінювала офісні роботи, намагаючись знайти своє місце і раптом опинилася на круїзному лайнері, працюючи стюардом буфету. Той досвід став черговою спробою приміряти до себе іншу модель існування і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче», який став її успішним літературним дебютом і отримав Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Окрім нього, Кіра Малко має опубліковані есеї в українському та американських інтернет-журналах: The Devochki, The Establishment, ElectricLiterature.

Телефон: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe