Читомо > Календар подiй > Кет Везерілл проведе воркшоп для дитячих письменників

Календар подiй

Кет Везерілл проведе воркшоп для дитячих письменників

24-03-2018 | 17:00
м. Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12

Як розказувати історії дітям – тобто як працювати з дитячою аудиторією, якщо ти письменник? Як уміння розказувати історії заважає (або ні) записувати їх на папері? У чому відмінність між перформансом для дітей та дорослих, і чим розповідь різниться від мовних структур і вміння формулювати фразу письмово?

У 2017 році британська письменниця Кет Везерілл була гостею спеціальної програми «Альтернативний Альбіон» на Книжковому Арсеналі, курованої Бірмінгемським літературним фестивалем у партнерстві з British Council Ukraine. Зараз вона знову приїде до Києва, щоб поділитись власним досвідом для тих, хто уже працює у сфері дитячої літератури, або лише мріє це.

Мистецький арсенал. ЛітЛаб запрошує на воркшоп Кет Везерілл для дитячих письменників «From the Stage to the Page – Exploring how oral storytelling can help you write children’s novels». Також письменниця представить українське видання своєї книжки «Breathe» (ілюстраторка Ольга Кузнєцова; видавництво Wise Bee)

Захід відбуватиметься англійською мовою з послідовним перекладом на українську.
Подія безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова.

Довідка:

Cat Weatherill – британська письменниця, перформерка і оповідачка історій (storyteller). Народилася у Ліверпулі, в університеті вивчала драму і стала акторкою, з’являючись у телепрограмах «Chucklevision» і «Casualty», також певний час була професійною співачкою. У 1999 році відкрила для себе сторітелінг і зараз подорожує до багатьох країн світу, розповідаючи історії для дітей та дорослих, проводячи воркшопи, відвідуючи школи. Є авторкою фентезійних романів «Barkbelly» (2005), «Snowbone» (2006), «Wild Magic» (2007), книжок для дітей «Jaco the Leek» (2008), «By Lantern Light» (2009), «The Hairy Marys» (2015), «Jack&Diamond» (2017). Її тексти перекладені одинадцятьма мовами світу, а «Wild Magic» існує у форматі аудіокнижки BBC, яку читає сама Кет. «The Times» називає Кет «чарівною перформеркою», а видання «The Independent» так пише про дебютний роман авторки: «Магія та обсяг тепер панують в дитячих історіях: це чудово, коли ви одночасно бачите гарне письмо і піднесену фантазію. І «Barkbelly» Кет Везерілл якраз належить до цієї чудової категорії. Як і у всіх найкращих історіях, те, що головний персонаж дізнається про любов, дружбу і відвагу стає справжньою темою оповіді».

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe