Читомо > Календар подiй > Казка «Білосніжка» навчить читанню за допомогою піктограм

Календар подiй

Казка «Білосніжка» навчить читанню за допомогою піктограм

16-11-2016 | 17:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Дивогра» запрошує на презентацію незвичайного дитячого видання — казки «Білосніжка» для навчання читанню за допомогою піктограм.

Дитяча ілюстрована книжка «Білосніжка» — це інноваційне видання, яке робить читання доступним для дітей з особливостями психічного розвитку, а саме: з розладами спектру аутизму, поведінковими розладами, розумовою відсталістю, особливостями концентрації уваги, з діслексією та іншими труднощами читання або розуміння мови в цілому.

Авторкою-упорядницею видання є італійка Енца Крівеллі (Enza Crivelli), фахівчиня з дитячого розвитку, яка більше 20 років працює з дітьми з розладами спектру аутизму в центрі Affnas у місті Крема (Crema), Італія. Вона особливим чином спростила текст казки та супроводила кожне слово піктограмою міжнародної системи комунікативних символів PCS (picture communication symbols), розробником якої є компанія Mayer and Jonson, США www.mayer-johnson.com . Авторка створила казку з метою реалізації права кожної дитини навчитись читати.

Команда видавництва Dyvogra здійснила переклад та видала книжку «Білосніжка» 2016 року в Україні. Основний напрямок видань Dyvogra — це терапевтична література для дітей, яка використовується для психотерапевтичних занять або корекції дитячого розвитку. На вітчизняному ринку, на жаль, наразі існує обмаль літератури, яка б була доступна для розуміння дітям з особливостями психічного розвитку або розумовими вадами.

На презентації видання «Білосніжка» ми поділимось, як книжки з піктограмами допомагають дітям з особливими потребами навчитись читати та отримати можливість долучитись до світу літератури в цілому.

Запрошуємо батьків дітей з особливими потребами, фахівців освіти та соціальної сфери, представників громадських організацій, а також журналістів.

Просимо реєструватись на участь за лінком або e-mail: info@dyvogra.com

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe