Читомо > Календар подiй > Катерина Липа презентує «Теорію архітектури. Містика і війна»

Календар подiй

Катерина Липа презентує «Теорію архітектури. Містика і війна»

26-01-2017 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул Валова, 5-9

Видавництво «Laurus» запрошує на презентацію книжки Катерини Липи «Теорія архітектури. Містика і війна». Модератор — Володимир Мороз.

Книжку присвячено малодослідженому впливу західноєвропейської теорії фортифікації доби Ренесансу на оборонне будівництво в Україні – магічному захисту. Давні теоретики архітектури вважали магію цілком дієвим засобом оборони, тож пропоновані у архітектурних трактатах форми фортифікаційних споруд продиктовані серед іншого і містичними поглядами доби. Автор намагається з’ясувати, чи дотримувалися українські зодчі XVI-XVII ст. правил будівельної магії, і як це впливало на розпланування і об’ємно-просторове вирішення замків, фортець та міських укріплень. Книжка зацікавить архітекторів, мистецтвознавців, істориків, культурологів та усіх, кому небайдужа архітектурна спадщина України.

Катерина Липа є авторкою близько 400 статей на теми історії мистецтва та архітектури, сучасної архітектури, мистецтва та предметного дизайну. Авторка низки науково-популярних книг з історії української фортифікації, архітектури, військової історії та спорту. У видавництві «Laurus» Катерина Липа є авторкою та упорядницею науково-популярної серії для старшого шкільного віку «Історія на власні очі», в якій вийшли наступні книжки: «Твердині князів Острозьких», «Козацька порохівниця», «Світ Трипілля».

Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe