Читомо > Календар подiй > Катерина Бабкіна їде в тур із книжкою «Щасливі голі люди»

Календар подiй

Катерина Бабкіна їде в тур із книжкою «Щасливі голі люди»

15-04-2016 | 19:00
Україна

2 квітня розпочнеться тур на підтримку нової збірки оповідань письменниці, сценариста й драматурга Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди». Цього разу авторка із презентаціями та дискусіями відвідає західні й центральні області нашої країни. Супроводжуватиме письменницю президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

Заходи відбуваються у рамках проекту «Мережа», організатором якого є Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz. Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Протягом квітня авторка побуває у 9 містах, серед яких:

2.04. – Вінниця

4.04. – Чернівці

5.04. – Коломия

6.04. – Івано-Франківськ

8.04. – Львів

11.04. – Ужгород

13.04. – Луцьк

14.04. – Рівне

15.04. – Житомир

«Щасливі голі люди» – тематично об’єднаний цикл оповідань Катерини Бабкіної про щастя або, якщо точніше, про те, що стається з нами перед ним. Це історії про покоління тих українців, хто ще краєм життя застав совок і руїну по ньому, хто виріс і зміцнів як міг, радше не завдяки, а всупереч усьому, що з ними відбувалося; про те, як ці люди живуть тепер і взаємодіють зі світом, в якому – і війна, і любов, і еміграція, і Ханой, і Нью-Йорк, і мертві, і живі, і сліпі, і немудрі. І головне – про те, як з цим усім бути щасливим.

«Книжка написана про важливі періоди для людей мого покоління з різних міст України. Тому буде цікаво зустрітися й побачити, ким вони стали, переживши все те ж, що і герої моїх оповідань» (Катерина Бабкіна)

Президент Meridian Czernowitz Святослав Померанцев додає: «Кажуть, що дельфіни щасливі, бо завжди знаходяться у медитативному стані, стані трансу. Люди ж медитують по-різному. Одні читають Тору, інші співають «Ом», треті курять кальян, а я слухаю Катерину Бабкіну. Проект «Мережа» має дві основні цілі, – зазначає Святослав, – література як суспільний діалог та література як терапевтичний засіб. Катерина легко та цікаво спілкується, об’єднуючи людей, але найсильніша сторона цієї справжньої леді – вигрівання запалених місць душі влучним словом. Я хочу бути дельфіном».

За додатковою інформацією звертатися:

  • прес-секретарка Meridian Czernowitz – Лілія Шутяк, 097 6657 047, shutiak@meridiancz.com
  • кураторка проекту «Мережа» – Юлія Пелепчук, 095 880 09 86, yuliiapelepchuk@meridiancz.com
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe