Читомо > Календар подiй > «Карпати на трьох» презентують Петро Мідянка, Назар Федорак та Василь Зеленчук

Календар подiй

«Карпати на трьох» презентують Петро Мідянка, Назар Федорак та Василь Зеленчук

26-11-2016 | 18:00
м. Київ, Музей книги і друкарства України, вул. Лаврська, 9

Видавництво «Брустури» запрошує на презентацію поетичної збірки Петра Мідянки, Назара Федорака та Василя Зеленчука «Карпати на трьох».

Що може статися, коли «Живий класик» із Закарпаття Петро Мідянка,«багатопрофільний літератор» зі Львова Назар Федорак і фортунний дебютант із Криворівні Василь Зеленчук зійшлися при однім поетичнім столі та й набуваютси. Набуваютси Карпатами! Троїсто, акордно, нерозділимо і водночас несмісимо, сольно. Може, це нове літугрупування… Може, проєкт на мить… Ту, в якій так хочеться ще тривати…
Над художнім оформленням збірки працював художник Богдан Поліщук, який створив унікальні ілюстрації навколо теми побуту горян.

Книжка «Карпати на трьох» отримала Персональну відзнаку Відповідального секретаря Форуму видавців у Львові 2016 року Богдана Тихолоза.

Учасники дійства: Петро Мідянка, Назар Федорак, Василь Зеленчук, а також автор передмови і модератор Ростислав Чопик і неперевершений дует музикантів у складі лавреятів міжнародних конкурсів Лідії Футорської та Сергія Хоровця.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe