Читомо > Календар подiй > Із серією книжок «Агата Містері» познайомлять дітей 8-12 років

Календар подiй

Із серією книжок «Агата Містері» познайомлять дітей 8-12 років

28-04-2018 | 13:00
м. Суми, книгарня «Є», вул. Соборна, 44

Дітей віком 8-12 років запрошують на знайомство з серією книжок Стів Стівенсона «Агата Містері» (видавництво «Рідна мова») та інтерактивну програму «Школа юного детектива».

Наділена дивовижним чуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею детективних романів. Проте це – у майбутньому, а нині вона просто чудовий фахівець! Разом зі своїм простакуватим двоюрідним братом Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, щоб розв’язувати найзаплутаніші секрети. Допомагає їм відданий дворецький, капосний сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.

Разом з учасниками Дитячої суботи ми шукатимемо вартісну табличку з підказками, як знайти гробницю фараона, займатимемось пошуками зниклого меча Роберта Брюса, легендарного короля Шотландії, і, якщо впораємось усіма завданнями, – можливо зможемо повертути знаменитій оперній співачці викрадений злодієм сейф.

Ну, і головне – наші читайлики спробують себе в ролі справжнвх детективів і отримають навички, які допоможуть виявляти спостережливість і допомагати розплутувати найскладніші детективні історії. У програмі – цікаві завдання, які познайомлять дітей з основами криптографії, дактилоскопії, графології, а також написання секретного листа з допомогою невидимих чорнил.

Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe