Читомо > Календар подiй > Іван Корсак презентує дві книжки

Календар подiй

Іван Корсак презентує дві книжки

25-03-2016 | 18:00
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Видавництво «Ярославів Вал» запрошують на презентацію книг Івана Корсака «Запізніле кохання Миклухо-Маклая» та «Вибух у пустелі».

Знайти себе і своє кохання – така звивиста й неймовірно важка дорога. На ній всесвітньо відомий вчений і мандрівник Миклухо-Маклай має зустрітися з кремінними кігтями тигра і пащами роздражнених крокодилів, верхи на слонах здолати півконтинента і ночувати серед канібалів, дослідити племена, досі незнані, і закласти основи низки нових наук. Про все це в романі Івана Корсака «Запізніле кохання Миклухо-Маклая».

Герой книги «Вибух у пустелі» Георгій Кістяківський бере участь у розробленні атомної бомби. Як науковий радник Президента США він долучається до підготовки перших астронавтів для польотів на Місяць, розвитку балістики й так само має мужність сказати «ні» тому, що противиться його совісті чи цивілізаційному поступу людства.

Учасники:

  • Іван Корсак — письменник, журналіст.
  • Олег Романчук — шеф-редактор журналу «Універсум», кандидат філологічних наук, викладач Львівського національного університету імені Івана Франка.

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe