Читомо > Календар подiй > Іван Андрусяк та Олег Чаклун зустрінуться з читачами

Календар подiй

Іван Андрусяк та Олег Чаклун зустрінуться з читачами

24-02-2018 | 12:00
м. Київ, книгарня «Буква», вул. Мишуги, 4, ТЦ Піраміда, 1-й поверх

Видавництво «Фонтан казок» запрошує на зустріч з письменниками Іваном Андрусяком і Олегом Чаклуном. 

Письменники з радістю поспілкуються з читачами, розкажуть про свої новинки і, звісно, підпишуть книжки усім охочим. Приходьте на цікаву й натхненну подію!

  • Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок». Один з найулюбленіших письменників сучасних дітей. Чимало його творів входять до нової шкільної програми – «Стефа і Чакалка», «Третій сніг», «Лякація», «Усе солодший сад. Чупакабра та інші зайчики». Відзначений багатьма преміями. Зокрема, нещодавно за поетичну книжку «Лякація» Іван Андрусяк отримав відзнаку «Дитячий поет року» від Простору української дитячої книги «БараБука», а ще переміг у книжковому рейтингу «ЛітАкцент року» в номінації «Поезія і проза для дітей».
  • Олег Чаклун (Oleg Chaklun) – письменник, книжки якого вподобали вже досить багато дітей. Мікробот, роботи Веселки, принцеса Синтія – герої, пригодами яких зачитуються, і не лише діти, а й дорослі! Науково-фантастична повість Олега Чаклуна «Піраміда Синтії» нещодавно потрапила у фінал премії «Книга року BBC-2017».

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe