Читомо > Календар подiй > Італійський письменник Паоло Джордано презентує дві книжки

Календар подiй

Італійський письменник Паоло Джордано презентує дві книжки

15-09-2016 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

«Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжок Паоло Джордано (Італія) «Самотність простих чисел» та «Чорне і сріблясте» за участі автора. Модераторка – Тетяна Терен.

Уперше до України завітає зірка італійської та загалом європейської літературної сцени Паоло Джордано, автор бестселерів «Самотність простих чисел» та «Чорне і сріблясте». Також у презентації візьмуть участь директор Італійського інституту культури в Києві Анна Пасторе та письменниця, перекладачка, заступниця головного редактора «Видавництва Старого Лева» Катерина Міхаліцина.

Паоло Джордано – італійський письменник, за основним фахом – фізик-теоретик. Народився 19 грудня 1982 р. в Турині. Навчався в Туринському університеті; у 2010 р. захистив докторську дисертацію з фізики елементарних частинок. У січні 2008 р. у видавництві «Мондадорі» вийшов його перший роман «Самотність простих чисел» (La solitudine dei numeri primi), а вже у липні Джордано у віці 26-ти років став наймолодшим в історії лауреатом найпрестижнішої італійської літературної премії «Strega». Тільки в Італії у 2008 р. було продано більше мільйона примірників книжки. Роман перекладено понад тридцятьма мовами, він став європейським бестселером. Згодом Джордано видав ще два романи: «Людське тіло» (Il corpo umano; 2012) та «Чорне і сріблясте» (Il neroe l’argento; 2014).

«Самотність простих чисел»:

Ця книжка — про любов і про самотність. Про батьків і дітей. Про відгомін давніх трагедій. Про спроможність — і неспроможність — жити і виживати. Про прірви у житті і про мости через ті прірви. Про страхи — глибинні й поверхові. Про втечу від примар минулого та про саму можливість — і неможливість — від них утекти. Про толерантність до іншого і «не такого». Зрештою, про пару простих чисел-«близнюків».

«Чорне і сріблясте»:

Завдяки цій книжці надзвичайно проникливого і спостережливого молодого письменника можна ще раз переконатися, наскільки пов’язані, ба навіть тісно переплетені між собою життя і смерть, наскільки сильні взаємні впливи існуть між ними. З іншого боку, це дуже реалістична розповідь про сім’ю і стосунки між її членами. Як і в першому своєму романі, Паоло Джордано знову говорить про самотність — куди ж без неї! — і про те, як люди намагаються її долати. Попри невеликий обсяг, цей майстерно написаний, бездоганний стилістично і дещо елегійний роман не раз спливатиме потім у пам’яті, спонукаючи до роздумів і залишаючи дивний гірко-солодкий післясмак.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe