Читомо > Календар подiй > “Історію українського екслібрису” презентує Петро Нестеренко

Календар подiй

“Історію українського екслібрису” презентує Петро Нестеренко

18-04-2017 | 17:00
м. Київ, Відділ літератури з питань мистецтв Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки, вул. Велика Житомирська, 4

Запрошуємо науковців, митців, музейних і бібліотечних працівників, колекціонерів, а також усіх, хто цікавиться історією та культурою України, до відділу літератури з питань мистецтв на презентацію книги Петра Нестеренка «Історія українського екслібрісу».

У щедро ілюстрованому виданні вперше на рівні монографічного дослідження автор – кандидат мистецтвознавства, доцент Петро Нестеренко висвітлює історію виникнення та розвитку мистецтва екслібриса від XVI ст. до нашого часу, розглядає його різновиди, тлумачить зміст. Розмаїття екслібрисів постає в історико-художньому контексті як оригінальний і досі малодосліджений пласт української історії та культури. Значне місце відведене питанням класифікації, художньо-стильових особливостей, обґрунтуванню приналежності екслібрисів до українського набутку.

За кількістю представлених у виданні екслібрисів, висвітленням творчості багатьох поколінь художників, ґрунтовністю опрацювання матеріалу монографія не має аналогів. Велика частина представлених бібліотечних знаків публікується вперше.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe