Читомо > Календар подiй > Ірина Жураковська презентує «По той бік війни»

Календар подiй

Ірина Жураковська презентує «По той бік війни»

24-02-2017 | 18:30
м. Луцьк, книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30

«Видавництвом 21» запрошує на презентацію книжки Ірини Жураковської «По той бік війни». Модераторка — Ганна Луцюк.

Роман Ірини Жураковської «По той бік війни» демонструє свіжий погляд на події Першої світової війни, відкриваючи нові сторінки й теми.

Для головних героїв роману (німця Бастіана фон Деттена та француженки Констанс Шартьє) багато чого відбувається вперше: буття в умовах війни, перше кохання і розлука, перші серйозні випробування, внутрішні конфлікти і пошуки свого місця у житті та суспільстві.

Роман «По той бік війни» висвітлює такі теми, як становлення Червоного хреста, утвердження незалежної жінки, любов до Батьківщини, любов до ближнього, піднімає непрості запитання, серед яких чимало незручних.

Особливо важливо, що роман Ірини Жураковської дозволяє читачу побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Незважаючи на таку розмаїтість персонажів роману, усі вони – військові, медики, волонтери, біженці – близькі й зрозумілі українському читачеві. Теми і проблеми, які піднімає авторка роману «По той бік війни», не мають кордонів – так само, як відносними є кордони будь-якої війни.

Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe