Читомо > Календар подiй > Ірина Жураківська презентує роман «По той бік війни»

Календар подiй

Ірина Жураківська презентує роман «По той бік війни»

21-02-2017 | 18:30
м. Київ; м. Львів; м. Луцьк

У січні «Видавництво 21» представило своїм читачам роман, який демонструє свіжий погляд на події Першої світової війни, відкриваючи нові сторінки і теми. Це «По той бік війни» Ірини Жураковської. І вже у лютому авторка приїде до України спеціально, аби поспілкуватися зі своїми читачами. А у березні Ірина Жураковська презентує роман «По той бік війни» у Гамбурзі, познайомивши з ним українську спільноту Північної Німеччини. В організації презентації бере участь Українсько-німецька культурна спілка в Гамбурзі.

Презентації 

  • Київ: 21 лютого, Книгарня «Є» (вул. Велика Васильківська, 63А), 18.30, модерує Анастасія Герасимова.
  • Львів: 23 лютого, Книгарня «Є» (Проспект Свободи, 7), 18.30, модерує Галина Сафроньєва.
  • Луцьк: 24 лютого, Книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30), 18.30, модерує Ганна Луцюк.

Ірина Жураковська запрошує на презентації, під час яких можна буде поспілкуватися про Першу світову війну, паралелі подій столітньої давності з сучасністю, історичні закономірності, про становлення незалежної жінки, Червоного хреста, про долі людей в умовах війни – кохання, пошук себе, пошук дому.

Головні герої роману – німець Б?стіан фон Деттен та француженка Констанс Шартьє – зустрічаються у французьких Арденах навесні 1914. Короткий і бурхливий роман закінчується вагітністю й весіллям, однак початок війни розкидає молодят по різні сторони фронту. Зв’язок між ними обривається, і для кожного починається своя війна і своя історія. Кожен мусить втратити все і знайти своє місце в житті, перевіривши на міцність усі свої переконання й самого себе.

Довідка:

Ірина Жураковська народилася і виросла у м. Бровари на Київщині, закінчила Український гуманітарний ліцей та університет ім. Шевченка. На останніх курсах університету Ірина виграла грант на рік навчання у Швейцарії і з тих пір ніде не зупиняється надовго: Україна, Россія, Німеччина, Франція. За роки мандрівок Ірина встигла заснувати школу кельтських танців у Києві та волонтерську організацію з допомоги Україні у Гамбурзі. Місця, про які йдеться в романі, стали для авторки рідними, тому й описані з такою любов’ю. Однак де б не жила Ірина, вона ніколи не поривала міцного зв’язку з Україною, тому й роман вийшов таким українським, хоча події й відбуваються далеко звідси.

Контакти: Інга Кейван, +38(096)532 92 36, ikeyvan7612@gmail.com

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe