Читомо > Календар подiй > Ірина Червінська презентує роман «Світи і лабіринти»

Календар подiй

Ірина Червінська презентує роман «Світи і лабіринти»

20-11-2017 | 18:00
м. Харків, книгарня Віват, вул. Квітки-Основ'яненка, 2

Презентація роману Ірини Червінської (Inilara Obirin) «Світи і лабіринти», що вийшов у «Видавництві 21». Модеруватиме кандидат культурології, літератор Вадим Мірошниченко.

«Світи і лабіринти» ? це трилер з елементами детектива, психоделіки та антиутопії. Ірині Червінській вдалося створити якісний текст, який вже поповнив відповідну нішу української жанрової літератури. Головний герой роману ? молодий чоловік, який чи то втратив свою ідентичність, чи несподівано для себе опинився у полоні різних ідентичностей. Усе відбувається так блискавично швидко і карколомно, кадри блимають, не встигнувши зафіксуватися у свідомості, що головний герой навіть не має найменшого шансу отямитися, аби збагнути, де насправді він і яка із численних реальностей його.

«Думаю, «Світи і лабіринти» обов’язково сподобаються тим, хто любить несподівані ходи, моторошні ситуації та щільні переплетення вигаданого та реального. А загалом роман для широкого кола читачів», – говорить про свій твір авторка.

Під час презентації Ірина Червінська розповість про специфіку створеного нею смислового світу, про витоки її інтересу до «адреналінових» жанрів, чинники та критерії створення якісної жанрової літератури, про багатовимірність світу та одномірні суспільства і, звісно, як завжди відверто відповість на всі запитання: хто передбачить, у які світи заведуть лабіринти?..
Ірина Червінська, «Видавництво 21», книгарня «Vivat» запрошують усіх 20 листопада до розмови, яка обіцяє бути не менш цікавою та захопливою, ніж «Світи і лабіринти». Приходьте дізнатися, що з цим світом не так.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe