Читомо > Календар подiй > Інфографіка в мапах, або як за 15 хвилин створювати географічні мапи

Календар подiй

Інфографіка в мапах, або як за 15 хвилин створювати географічні мапи

08-02-2014 | 19:00
м.Київ, вул. Константинівська 21 вільний простір Freud House

Мапа – прекрасна візуалізація відповідей на всі ці питання. Мапи широко використовуються в інфографіці журналістами, менеджерами, блогерами і всіма, хто знає про переваги візуальних комунікацій. Наразі є безліч. програм, які дозволяють створювати географічні мапи. Проте більшість з них доволі складні та потребують багато часу для освоєння, якого часто не має; вимагають ліцензії або пропонують безліч функцій, що не використовуються. Ми розкажемо про Indiemapper – вдале поєднання часу та графічних можливостей. Це веб-додаток, який підтримує завантаження гео-даних та дозволяє експорт статичних карт у векторних і растрових форматах.

  •  Євросоюз чи Митний союз: що думають українці у різних куточках країни?
  • У яких країнах світу найбільше вживають алкоголю?
  • Звідки походять відвідувачі Вашого блогу?

Для кого: Це майстер-клас для аналітиків та блогерів, дизайнерів та менеджерів, що хочуть прикрасити свої дані або презентації мапою, проте не готові витрачати на це години часу та занурюватися у глибини графічних редакторів. Формат: 30 % теорії: трошки про мапи та можливий софт для мапування 70 % практики: розглянемо комплексну роботу з основними сервісами Indiemapper, файлами даних і створимо свою мапу

З собою мати: Ноутбуки, щоб спробувати мапування вже у процесі майстер-класу. Якщо Ви не маєте можливість взяти ноутбук, це – не проблема. Всі учасники отримають файл-алгоритм роботи та додаткові матеріали, щоб попрактикуватися вдома, на роботі чи будь-де ще. Софт, про який буде розповідь, наразі ще не працює на планшетах та інших мобільних пристроях.

Лектор: Юлія Середа, соціолог-аналітик з 7-річним досвідом роботи з аналізу та візуалізації даних, зокрема, у межах міжнародних проектів Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ, ESPAD, European Values Study та інших. У її резюме – навчання зі статистистичного аналізу в Університеті штату Нью-Йорк у м. Олбані (США), а також численні тренінги в університетах Іспанії, Хорватії, Німеччини та Росії. Головним чином, працює у таких інструментах як R, SAS, Stata та SPSS.

Реєстрація

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe