Читомо > Календар подiй > Ілля Данилюк розповість про новий сервіс OnlineCorrector

Календар подiй

Ілля Данилюк розповість про новий сервіс OnlineCorrector

29-06-2016 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Ілля Данилюк, розробник сервісу OnlineCorrector, призначеного для автоматичного пошуку та виправлення помилок у текстах українською мовою, розповість про свій проект.

Як працювати з текстом ефективніше? Чи варто користуватися машинним перекладом і як його покращити? Чи може програма замінити живого коректора?

На ці питання відповість Ілля Данилюк, викладач Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) на спеціальності «Прикладна лінгвістика», який паралельно працює коректором і перекладачем. Розробка OnlineCorrector’а – це результат його понад 15-річного фахового досвіду, узагальнення та формалізації правил перевірки тексту на рівні граматики, пунктуації, а головне слововживання та стилістики.

Автор розповість про головні напрями та актуальні завдання комп’ютерної лінгвістики, про ідеї та інформаційні технології, покладені в основу OnlineCorrector’а, про способи автоматизації повсякденної роботи з текстом і про лінгвістичну підтримку, на яку здатен комп’ютер сьогодні.

Запрошуємо до розмови тих, хто фахово працює з текстами: журналістів, перекладачів, коректорів, літературних редакторів, а також усіх небайдужих до пошуку помилок у ч?у?ж?и?х? своїх текстах.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe