Читомо > Календар подiй > Ілько Лемко розповість про 100 причин пишатися Львовом

Календар подiй

Ілько Лемко розповість про 100 причин пишатися Львовом

14-12-2017 | 17:00
м. Львів, Центр Шептицького, ауд. 303, вул. Козельницька, 2-А

Видавництво «Апріорі» запрошує на зустріч з відомим львовознавцем Ільком Лемком: «Сто причин пишатися Львовом».

У рамках зустрічі відбудеться розмова автора із читачами книги «Львів понад усе» – книжки рекордів міста, або Львів другої половини ХХ ст.

Нагадаємо, що цьогоріч за мотивами книги у Львові відкрили розумний туристичний маршрут. Цей маршрут об’єднує 15 найцікавіших відкриттів та історичних пам’яток міста. Серед них: Ратуша, Катедра, каплиця Боїмів, аптека «Під золотою зіркою», палац Потоцьких, парк Костюшка, Львівський Національний університет ім. Ів. Франка, Оперний театр та пам’ятник Т. Г. Шевченкові, Єзуїтський Костел, Природничий музей, театр ім. Марії Заньковецької, Вірменська церква, музей Пошта, Домініканський собор, пам’ятник Івану Федорову

«Львів понад усе» – третє перевидання книжки спогадів львів’янина, для якого Львів – найкраще місто на землі. В ній описано спогади із життя письменника, найкращі миті, які відбулися саме в цьому місті.

Довідка:

Ілько Лемко – дослідник історії Львова, який жодного разу не був у архіві. Людина, що змінила 14 професій та написала 10 книг про Львів. Музикант, давній львівський хіпі та популярний екскурсовод, який вважає львів’ян азіатами, а себе, проживши все життя у рідному місті, «львів’янином-аматором».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe