Читомо > Календар подiй > Ігор Козловський проведе творчий вечір

Календар подiй

Ігор Козловський проведе творчий вечір

31-03-2018 | 15:00
м. Київ, літклуб Крапка Кома, вул. В.Антоновича, 14

Видавництво «Легенда» і ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини» в рамках презентацій Антології українських письменників Донбасу «Порода» влаштовують творчий вечір Ігоря Козловського.

Ігор Козловський – письменник, філософ та релігієзнавець. Один з авторів Антології українських письменників Донбасу «Порода». Автор понад 50 наукових книг, більш як 200 статей у словниках, енциклопедіях, періодичних виданнях. Понад 25 років пропрацював у Донецькій обласній державній адміністрації на посаді головного спеціаліста у справах релігії, викладав у вишах Донецька. За свою миротворчу діяльність нагороджений медаллю Австрійського товариства Альберта Швейцера. Наприкінці січня 2016 року опинився у російському полоні. Чимало людей долучилося до соцмережного флеш-мобу #FreeKozlovskyi, вимагаючи його визволення. Напередодні Нового 2018 року Ігор Козловський нарешті потрапив на рідну землю.

На творчому вечорі Ігоря Козловського також будуть присутні:

  • Станіслав Федорчук, голова ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», керівник проекту Антології українських письменників Донбасу «Порода»
  • Іван Андрусяк, письменник, шеф-редактор видавництва «Легенда»

Вхід вільний.

Подія у Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe