Читомо > Календар подiй > «Гранослов» приймає роботи на літературний конкурс

Календар подiй

«Гранослов» приймає роботи на літературний конкурс

01-12-2016 | 23:59
Україна

Залишилось 6 днів до завершення прийому робіт на конкурс «ГРАНОСЛОВ». Вітаються молоді поети, прозаїки, драматурги, критики та перекладачі.

Не забувайте, що до закінчення терміну подання творчих робіт на міжнародний літературний конкурс «Гранослов» лишився усього тиждень! Дедлайн – 1 грудня.

Нагадуємо, що приймаються творчі доробки з віршів, оповідань, новел, есе, п’єс та інших малих жанрів, а також романи, повісті та інші великі твори. Жоден з творів доробку не має бути до того надрукований в книгах, журналах, газетах та інших виданнях. Надсилати один доробок одразу на два конкурси НЕ МОЖНА.
Роботи надсилайте за адресою: 01601, м. Київ, вул. Банкова, 2, отримувач – НСПУ. На конверті обов’язково зазначайте «На ГРАНОСЛОВ». Якщо ви живете в Києві, то можете самі занести свій доробок до НСПУ за тією ж адресою.
Також надсилайте електронний варіант на адресу bogggdana@gmail.com

Телефон для довідок: (044) 253 94 86 (Секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Гайворонська Богдана Михайлівна).
Електронна адреса для питань та пропозицій: bogggdana@gmail.com

Правила конкурсу:

 • До участі в конкурсі допускаються твори громадян України та зарубіжжя віком до 35 років, які пишуть українською мовою. Автори, що пишуть іншими мовами, можуть подавати свої творчі роботи в українському перекладі. Не приймаються роботи переможців попередніх років та членів НСПУ.
 • Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:
  1) поезія;
  2) проза і драматургія;
  3) есеїстика (критика),
  4) переклади (проза, поезія, драматургія).
  Вимоги до оформлення конкурсних робіт: обсяг від 50 до 100 сторінок формату А-4, шрифт Times New Roman, колонтитул 12, міжрядковий інтервал 1. На сторінках повинна бути нумерація. На окремій сторінці вказуються відомості про автора:
  – прізвище, ім`я, по батькові,
  – рік народження,
  – домашня адреса,
  – телефон,
  – місце навчання/роботи,
  – електронна пошта,
  – сайт, сторінка – за наявності,
  – коротка творча біографія,
  – портретна фотографія художнього плану.
 • До конкурсу не приймаються твори, що друкувалися в книгах, колективних добірках, періодичних виданнях та інших ЗМІ. Твори, розміщені на особистих сторінках автора в мережі Інтернет до конкурсу допускаються.
 • Переможці та дипломанти конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Рукописи переможців конкурсу рекомендуються членами журі до видання окремими книгами, кращі твори дипломантів – у зведеному альманасі.
  Видані книжки безкоштовно надаються авторам творів та розповсюджуються серед установ (бібліотек, книгарень, літературних студій, центрів дозвілля молоді тощо), проводяться презентації та популяризація видань, як кращих зразків сучасного літературного процесу.
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe