Читомо > Календар подiй > «ГРАНОСЛОВ»-2018 приймає роботи на конкурс

Календар подiй

«ГРАНОСЛОВ»-2018 приймає роботи на конкурс

01-12-2017 | 23:59
Україна

Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України продовжує прийом творчих робіт на міжнародний літературний конкурс «ГРАНОСЛОВ».

Прийом робіт відбуватиметься з 1 вересня до 1 грудня включно. Переможці будуть оголошені у квітні, а урочисте вручення нагород заплановане на червень 2018 року.

Правила конкурсу:

До участі в конкурсі допускаються твори громадян України та іноземців віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи), які пишуть українською мовою. Автори, що пишуть іншими мовами, можуть подавати свої творчі роботи в українському перекладі. Не приймаються роботи переможців попередніх років та членів НСПУ.

Вимоги до оформлення конкурсних робіт: обсяг від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози, формат сторінки А-4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1. На сторінках повинна бути нумерація. Друкувати текст потрібно з однієї сторони аркуша. На сторінках рукопису не можна вказувати ім’я та прізвище або псевдонім автора. Рукопис необхідно помістити в картонну папку із зав’язками, після чого запечатати у конверт. Не потрібно скріплювати сторінки чи вкладати їх у файли. Не потрібно додавати до рукопису диски чи інші супровідні матеріали.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях:

1) «Поезія» – добірки віршів, романи у віршах, поеми тощо. В одному рукописі дозволяється компонувати твори різних жанрів. Розміщення поезій – кожен вірш із нової сторінки.

2) «Проза і драматургія» – романи, повісті, оповідання, есе, нариси, драматичні твори великого та малого обсягу. В одному рукописі можуть бути присутні або прозові, або драматичні твори.

3) «Літературно-критичні есеї та статті». Обсяг конкурсної роботи повинен мати не більше 10 сторінок (параметри тексту такі ж, як і для інших номінацій).

4) «Переклади» – проза, поезія, драматургія. Перекладати можна як з української на інші мови, так і навпаки.

5) «Визвольна боротьба українців від часів козацтва до сьогодення» – номінація від видавництва «Орієнтир», партнера конкурсу. До номінації приймаються великі прозові твори або збірники творів малих форм на тему боротьби проти загарбників у різні часи існування української нації, включно з нинішніми подіями на східному фронті.

Рукопис, де зібрано твори малих форм, повинен мати загальну назву і бути концептуально цілісним. До одного рукопису не дозволяється вміщувати твори, що належать до різних номінацій (наприклад, прозові та поетичні).

На окремій сторінці вказуються відомості про автора:
прізвище, ім`я, по батькові;
дата народження;
обрана номінація;
домашня адреса;
телефон;
місце навчання/роботи;
електронна пошта;
сайт, сторінка – за наявності;
коротка творча біографія.

До розгляду не приймаються твори, що:

  • друкувалися цілком або по частинах в книгах, колективних добірках, періодичних виданнях та інших ЗМІ;
  • вже розглядалися в попередні роки;
  • несуть у собі заклики до насилля;
  • принижують честь та гідність будь-якої людини;
  • мають антиукраїнські заклики, закликають до сепаратизму та війни;
  • написані не літературною мовою, мають багато суржикових, грубих слів, та лайки, що не виправдані художньою необхідністю.

Рукописи, що оформлені неналежним чином, до розгляду не приймаються і назад не відсилаються. Кандидатові не повідомляється про відхилення роботи.

Про результати конкурсу отримують особисте повідомлення тільки переможці, дипломанти і учасники, чиї роботи відібрані до альманаху. Інформація про результати також буде опублікована на сайті НСПУ та в газеті «Літературна Україна».

Рукописи не рецензуються і не повертаються авторові.

Переможці та дипломанти конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Рукописи переможців конкурсу рекомендуються до видання окремими книгами, кращі твори дипломантів та учасників – у зведеному альманасі. Кращі роботи авторів номінації «Літературно-критичні есеї та статті» будуть видані у вигляді колективної збірки (за наявності необхідної кількості матеріалу).

Роботи надсилати за адресою: 01024, м. Київ, вул. Банкова, 2, Національна спілка письменників України (НСПУ). На конверті обов’язково робіть помітку «ГРАНОСЛОВ».

Електронна адреса для питань та пропозицій: bogggdana@gmail.com

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe