Читомо > Календар подiй > Горор-оповідання «Зачаєний жах» приймають на конкурс

Календар подiй

Горор-оповідання «Зачаєний жах» приймають на конкурс

30-11-2016 | 23:59
Україна

Стартував прийом творів на конкурс горор-оповідань присвячений творчості Говарда Філіпса Лавкрафта. Тематика оповідань: зачаєний жах.

Мета конкурсу: популяризувати творчість Лавкрафта, підтримати жанр горор, а також активізувати творчість українських авторів у сфері піджанру «лавкрафтівські жахи». Детальніше дізнатися про цей піджанр горору можна у Вікіпедії, де є статті українською, польською, російською та англійською мовами, й ознайомившись із творчістю Говарда Філіпса Лавкрафта.

Увага! Жодного епігонства, жодних Ктулху, Дагонів та інших персонажів із класики! Організатори прагнуть оригінального – авторського – бачення й досвіду, не повторення того, що вже було написано колись, а нових темних «міфів» та історій у межах піджанру «лавкрафтівські жахи». На противагу страху перед відомими всім упирями, перевертнями та відьмами піджанр «лавкрафтівські жахи» – це насамперед психологічний страх перед чимось невідомим, грандіозним, новим… це космічний жах.

Прийом творів на конкурс здійснюється з 1 серпня 2016 року. Дедлайн: 30 листопада 2016 року. Оголошення переможців: 18 грудня 2016 року.

Вимоги до конкурсних оповідань:

 • обсяг – від 5 000 знаків із пробілами до 40 000 знаків із пробілами
 • кегль 12 (Times New Roman), інтервал – 1,5
 • формати документу – .doc, .docx
 • відступи абзаців мають формуватися за допомогою віконця «Абзац» – «Перший рядок» у документі Ворд, а не за допомогою клавіші «Tab»
 • діалоги персонажів та весь текст у творі мають бути з ТИРЕ «—», а не з маркером для списку
 • перед назвою оповідання у документі «Ворд» надавайте коротку біографію (5-10 речень) і контактні дані (e-mail і телефонний номер), ця інформація не буде публікуватися на сайті, але може знадобитися для зв’язку з авторами
 • твори мають бути непублікованими ніде раніше.

Примітка: Організатори не приймають неякісні, незавершені твори, а також твори з великою кількістю помилок у тексті.

Надсилати твори для конкурсу необхідно на: stos-ua@yandex.ua із позначкою в темі листа «Конкурс». Від одного автора приймається до двох конкурсних оповідань.

Нагорода – найкращі оповідання після редагування будуть запропоновані видавництвам.

До складу журі конкурсу увійшли:

 • Вікторія Гранецька – лауреатка літературної премії «Коронація слова» 2011 року, письменниця, автор книг «Тіло ТМ», «Мантра-омана», «Щасливий» тощо;
 • Сашко Завара – письменник, рецензент, автор романів «IQ = FAQ (Іcторія Хворого розуму)», «Ката-моргана (Апокаліпсис уже завтра)»;
 • Олександр Артамонов – представник окультного журналу «Апокриф» в Україні, філософ-традиціоналіст, досліджує творчість Г.Ф. Лавкрафта; переклади творів Лавкрафта, зроблені Олександром, друкувались у журналі «Всесвіт»;
 • Дудка Катерина – філолог, перекладач Г.Ф. Лавкрафта (тритомник Видавництва Жупанського);
 • Українець Остап – філолог, перекладач Г.Ф. Лавкрафта (тритомник Видавництва Жупанського);
  від журналу «Стос» – Аліса Гаврильченко, редактор.

З побажаннями залишитися серед живих, Лавкрафтівські Жахи

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

 1. 02.08.2016 в 1:16 pm

  Підкажіть, будь ласка, якою мовою має бути написаний твір? Виключно українською, чи твори російською також можна пропонувати?

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe