Читомо > Календар подiй > «ГИЧ-оркестр» розповість про альбом «Під маркою Івана Яковича»

Календар подiй

«ГИЧ-оркестр» розповість про альбом «Під маркою Івана Яковича»

16-03-2017 | 12:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Журналістів, а також усіх прихильників гурту «ГИЧ-оркестр» і любителів літературної класики в оригінальному музичному виконанні запрошують на розмову «Навіщо класиці сучасна музика, навіщо музиці складна поезія?» та прес-конференцію з нагоди київського концерту й презентації альбому «Під маркою Івана Яковича». У заході візьмуть участь учасники гурту.

Музичний гурт «Гич-оркестр» делікатно грає екстравагантну музику, співає пісні не лише на вірші учасники гурту Мар’яна Пирожка, а й на слова українських поетів-класиків, як-от Павла Тичини, Володимира Сосюри, переосмислює народну творчість. Він шанує традицію, але при цьому його музика народжується у радості експерименту. Цьогоріч гурт презентує альбом «Під маркою Івана Яковича», де на музику та вокал покладено народні пісні з різних країн, які Іван Франко свого часу зібрав і переклав українською.

Під час заходу поговоримо про те, що дає сучасна музична обробка фольклорним композиціям та віршам класиків, як на це реагують слухачі. Хлопці поділяться враженнями з попередніх концертів — презентацій альбому «Під маркою Івана Яковича» (відбулись уже у Тернополі та Львові) та розкажуть, чого чекають від концертів у Києві, Дніпрі, Харкові.

Тел.: 044 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe