Читомо > Календар подiй > «Гібридна війна: вижити та перемогти» презентує Євген Магда

Календар подiй

«Гібридна війна: вижити та перемогти» презентує Євген Магда

12-03-2016 | 18:30
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Всеукраїнський проект «Відкрита школа історії» та видавництво «Віват» запрошують на презентацію книжки Євгена Магди «Гібридна війна: вижити та перемогти», яка відбудеться за участі автора. Модератор – Олександр Вешелені.

Під час зустрічі політичний експерт, автор першого в Європі дослідження про гібридну війну Євген Магда шукатиме відповіді на питання: чому Україна стала жертвою гібридної війни? В чому відмінності гібридної та звичайної війни? Які головні фронти гібридної війни? Чи може Україна перемогти у такій війні? Що робити кожному в умовах такої війни?

Гібридна війна – нове для міжнародних відносин явище. Росія використовувала її для підкорення України своїм інтересам в умовах формального збереження її суверенітету.

Євген Магда у своїй книжці «Гібридна війна: вижити і перемогти» розповідає про історичний, енергетичний, інформаційно-психологічний аспекти гібридної війни, називає причини, через які Україна стала жертвою агресії з боку Росії. Не обмежуючись твердженням «у всьому винен Путін», автор аналізує причини послаблення України, зазначає головні прояви агресії і пропонує рецепт перемоги в протистоянні з найбільшою державою світу.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
Could not connect to server.