Читомо > Календар подiй > «Фріда Кало. Безжальна врода» де Кортанза представить “Нора-друк”

Календар подiй

«Фріда Кало. Безжальна врода» де Кортанза представить “Нора-друк”

13-04-2017 | 18:00
м. Дніпро, книгарня «Є», вул. Глінки, 15

Французький Альянс у Дніпрі та видавництво «Нора-друк» запрошують на презентацію книжки Жерара де Кортанза «Фріда Кало. Безжальна врода». Модераторка – Надійка Вовк.

У біографії видатної мексиканської художниці Фріди Кало відомий французький письменник і журналіст Жерар де Кортанз відкриває перед читачами світ шалених почуттів, непримиренних пристрастей, безкомпромісної богеми та політичних інтриг. На сторінках цієї книжки постає вся суть Мексики – через образи її найвідоміших митців, її символів: Фріду Кало і Дієго Ріверу.

Передмову до книжки написала Ірена Карпа. На обкладинці використано зображення картини Аліни Півненко «Фріда з папугами». Видання було здійснене за підтримки Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» Посольства Франції в Україні / Французького інституту в Україні.

Довідка:

Жерар де Кортанз – автор більше 70 книг, які перекладені на двадцять мов, лауреат багатьох літературних премій, серед яких одна з найголовніших французьких премій – Ренодо (за роман «Ассам», 2002 р.). Є автором кількох біографічних есе, літературно-критичних творів, перекладач. Український читач мав вже змогу познайомитися з романом Жерара де Кортанза «Індиго», що вийшов в українському перекладі у «Видавництві Жупанського» у 2014 році. За цю роботу перекладачка Галина Чернієнко отримала Премію ім. Григорія Сковороди – 2015. У 2016 році побачив світ український переклад есе Жерара де Кортанза «Фріда Кало, безжальна врода» (вид-во «Нора-Друк», перекладач Іван Рябчій), який також мав неабиякий читацький успіх.

Тел.: (056) 732-13-92.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe