Читомо > Календар подiй > «Фонтан казок» запрошує дітей 7-12 років на презентацію

Календар подiй

«Фонтан казок» запрошує дітей 7-12 років на презентацію

26-03-2016 | 13:00
м. Івано-Франківськ, книгарня «Є», вул. Незалежності, 31 (3-й поверх)

Видавництво «Фонтан казок» запрошують на знайомство із серією книжок для дітей віком 7-12 років «Книжка про мене».

Минулого року видавництво «Фонтан казок» оголосило конкурс рукописів дитячих повістей, у героях яких кожна дитина змогла б «впізнати себе». А згодом три твори-переможці конкурсу видавництво видало у серії «Книжка про мене»: містичну повість Олександри Дорожовець «Старий будинок», психологічну повість Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця» та гумористичну повість Саші Кочубей «Сім нескладух Говорухи».

«Старий будинок» Олександри Дорожовець:
Старий будинок – це неодмінно таємниця, іноді навіть містична… Але ті таємниці й та містика, з якою зіткнулася дванадцятирічна Софійка у старому будинку на Тихій вулиці, перевершать усі ваші сподівання! Навдивовижу світла і зворушлива історія про те, яким насправді важливим у нашому житті є все, створене з добром і любов’ю, у що вкладена часточка душі.

«Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської:
У героях цієї книжки впізнає себе кожен підліток, який уже мав щастя закохатися. Женька й Рися зустрілися випадково на кораблі – і хоч відтоді вже минув рік, але їх усе дужче манить одне до одного. Одначе за цей рік дуже багато всього сталося: Рися нервує через те, що цілі канікули мусить працювати, щоб допомогти забезпечити родину, а в Женьки загинув тато, і він дуже болісно переживає цю тяжку втрату…

«Сім нескладух Говорухи» Саші Кочубей:
Височенна, як жирафа, однокласниця Єва, образившись на Андрійка Говоруху (шкільне прізвисько Андроїд), напророчила йому сім неприємностей – нескладух. І ось вони починають збуватися – і хлопець усе дужче нервує, через що раз у раз потрапляє в усе кумедніші ситуації. Аж доки раптом не з’ясовується, що насправді… Говоруха з Євою одного зросту, а рахувати веснянки на обличчі дівчинки дуже навіть цікаво!

Знайомитися та перевіряти на «справжність» книжки допомагатиме головний редактор видавництва «Фонтан казок», поет, перекладач Іван Андрусяк.

Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe