Читомо > Календар подiй > «Фонтан казок» запрошує батьків і дітей на презентацію серії книжок Олега Чаклуна

Календар подiй

«Фонтан казок» запрошує батьків і дітей на презентацію серії книжок Олега Чаклуна

10-12-2016 | 12:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Фонтан казок» запрошує батьків і дітей 4-8 років на «Дитячу суботу»: презентацію серії книжок письменника Олега Чаклуна і художниці Яни Любарської «Мікробот» та «Мікробот і Кам’яний дракон». Книжки представить автор – письменник Олег Чаклун.

Маленький робот Мікробот понад усе полюбляє гратися в хованки. Випадково опинившись на нашій планеті, він заводить дружбу з дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером, і вони разом перемагають космічного лиходія Сульфура. Упевнившись, що хованки тут неперевершені, Мікробот приводить іще сімох друзів-роботів — таких само веселих пустунів і розбишак. І вони вирішують пограти в хованки там, де ще ніхто й ніколи не грав. Але, звісно, без допомоги дітей їм не обійтися…У другій книжці серії ви знову зустрінетеся з маленьким суперроботом Мікроботом – справжнім героєм сучасних українських дітей. Цього разу на нього чекає надзвичайна пригода в пустелі, де лютує страшний Кам’яний дракон, від якого потерпають не лише люди, а й гноми, і навіть Людинолис. І лише справжні друзі можуть здолати всі труднощі й урятувати світ…

Загалом у серії планують видати 7 книжок.

Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій серії книжок найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки. Художниця Яна Любарська оформлює книжки серії в «мультиковому» стилі – так, що дитина 4-8 років сприймає їх як яскравий гостросюжетний мультик.

Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe