Читомо > Календар подiй > Фільм «Усе в тобі» обговорять до дня народження Сковороди

Календар подiй

Фільм «Усе в тобі» обговорять до дня народження Сковороди

03-12-2017 | 18:00
м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3

Харківське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» запрошує на перегляд документального фільму «Усе в тобі» та обговорення за участю Люцини Хворост та Миколи Воловика з нагоди 295-ліття від дня народження Григорія Сковороди. 

Як і майже кожен із видатних людей, він залишив після себе значно більше запитань, аніж відповідей. Одна лише фраза: «Світ ловив мене, але не піймав» чого варта! Григорій Савич Сковорода – наш славетний земляк, філософ, літератор, педагог… Його спадщина не загубилася у темряві століть. Навпаки, попри час, вона випромінює світло цікавих ідей, близьких кожному роздумів і сподівань. Що надихало митця? У чому осердя його непересічної особистості? Про це розповідає фільм «Усе в тобі».

Молодого Сковороду зіграв Олександр Василенко, а у зрілому віці – заслужений артист України Микола Дудник. Текст від автора відтворила Віта Сарапин, кандидат філософських наук, а текстам самого Сковороди особливої інтонації додав народний артист України Юрій Попов. Знамениту пісню «Всякому городу нрав і права» заспівав бандурист, художник, лірник Іван Новобранець. Завдяки звукорежисеру Леоніду Сорокіну у фільмі звучить багато класичної музики – Бах, Моцарт, Гайдн та інші композитори Європи.

Тел.: (057) 717 03 99.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe