Читомо > Календар подiй > Фільм «Громадянин Гавел» обговорять у Чеському центрі

Календар подiй

Фільм «Громадянин Гавел» обговорять у Чеському центрі

17-10-2016 | 18:00
м. Вінниця, Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Чеський центр у Києві запрошує на перегляд і обговорення фільму «Громадянин Гавел» в рамках спільного проекту «Чеський час з Мареком Сечкаржем».

Хто сказав, що понеділок важкий день? Чеський центр у Києві та Книгарня “Є” продовжують наповнювати Вінницю цікавими подіями. У рамках акції «Носії мови в Україні» до Вінниці завітав Марек Сечкарж, який є не лише лектором Чеського центру у Києві, а й прекрасним перекладачем, літературним редактором та журналістом. Багато років він працював редактором щомісячника Host, співпрацює з інтернет-виданням Eurozine та англомовним Visegr?d Insight. Марек не зміг залишитися осторонь культурних активностей Вінниці, саме тому виник проект «Чеський час з Мареком Сечкаржем», який буде наповнений показами фільмів, дискусіями та різноманітними лекціями.

Перша зустріч буде присвячена 80-річчю з дня народження видатного драматурга та першого президента незалежної Чехії Вацлава Гавела. Відвідувачі зможуть переглянути документальний фільм «Громадянин Гавел» Павла Коутецького й Мірослава Янека, змонтований з унікальних матеріалів. Фільм перенесе вас за лаштунки політичних та особистих драм Вацлава Гавела в роки його президентства. Ви побачите його хвилювання протягом перших виборів чеського президента і труднощі під час тренувань президентської промови. Камера за ним стежить і в моменти, коли він сердиться та лається через погано пошиті сорочки. У фільмі також будуть нарешті розкриті деякі давні таємниці чеської політики: скільки бехеровки вип’є Земан перед важливими переговорами, як вдалося Вацлаву Клаусові потрапити до джазового клубу та хто посадив Жака Ширака поруч з першою леді.

Фільм демонструватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe