Читомо > Календар подiй > Етнодетектив “Кременецький звір” Сергія Карюка презентує видавництво “Гамазин”

Календар подiй

Етнодетектив “Кременецький звір” Сергія Карюка презентує видавництво “Гамазин”

15-05-2017 | 18:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Спаська, 5

Видавництво «Гамазин» запрошує на презентацію містичного етнодетективу Сергія Карюка «Кременецький звір». Модератор – Олексій Стеценко.

Сценарист та журналіст Сергій Карюк представляє другу книгу з циклу історій про ліценціата Болонського університету Голоту. Неспокійний авантюрист продовжує мандрувати теренами Європи XVIII сторіччя і талановито вплутуватися в небезпечні пригоди.

В «Кременецькому звірі» розповідається про прибуття Голоти до стародавнього і багатого Кременця, що, крім усього іншого, знаменитий своїми гучними судовими процесами проти відьом та чарівників. Тут, у древньому волинському місті, оточеному горами, не припускають, а вірять в існування упирів, песиголовців та перевертнів. Не тільки вірять, а й полюють і регулярно спалюють їх на міському майдані. Та цього разу такі «превентивні» заходи марні, а все населення Кременця нажахане — у місті і поза ним зникають люди. Мешканці знають — орудує вовкулака, якого неможливо зупинити. Знайти перевертня береться Богуслав Голота, який продирається крізь хащі загадок, вигадок і таємниць…

Тел.: (044) 351-13-38

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe