Читомо > Календар подiй > Елла Євтушенко презентує поетичну книжку «Lichtung»

Календар подiй

Елла Євтушенко презентує поетичну книжку «Lichtung»

13-05-2017 | 14:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул Валова, 5-9

Видавництво «Крок» у рамках «Мистецького фестивалю «Ї» запрошує на презентацію поетичної книжки Елли Євтушенко «Lichtung». Модератор – Юрій Завадський.

Це дебютна збірка молодої київської поетки, солістки гуртів «Drunk & Drowned» та «Микола і телевізор», перекладачки Елли Євтушенко. Про авторку так відгукується Петро Мідянка: «У віршах молодої киянки Елли Євтушенко відчутний той життєствердний ритм життя, який притаманний наймолодшій генерації новочасних українських поеток. Незважаючи на свій тривалий побут у мегаполісі, вона надзвичайно тонко й щемливо вловлює світобудобуву, найменша рослинка й комашинка в неї наповнена музикою, світлом, рухом. Маючи тверде опертя на модерні філософські течії, Елла Євтушенко зачаровує читача вишуканою й органічною літературною мовою, що перетікає в тонкі образи й метафори. Авторка не боїться експериментувати зі словом. Вона через десятиліття робить перегук з Йогансеном, Семенком, Тичиною. У неї легко поєднується класично-канонічна строфіка з вільним віршем. І все це сповнене музики,сонячних бризок,рвучкого вітру, легкості й стихії леткості та етеру…».

Довідка:

Елла Євтушенко народилася в Києві. Навчається в КНУ ім. Шевченка на французькій філології. Фіналістка конкурсів «Молода Республіка Поетів» та «Dictum», лауреатка конкурсу видавництва «Смолоскип». Крім того, що пише поезію, перекладає з французької мови маловідомих в Україні поетів ХХ століття (Шарль Жульє, Венера Курі-Гата). Вокалістка, а також спів- та просто авторка текстів у трьох гуртах: рок-бенді Drunk&Drowned та електронних проектах «Микола і Телевізор» та ВІА «ОВВА».

Тел.: (0352) 254-4-59

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe