Читомо > Календар подiй > Дзвінка Матіяш зустрінеться з читачами

Календар подiй

Дзвінка Матіяш зустрінеться з читачами

24-01-2017 | 18:00
м. Луцьк, книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30

«Видавництво Старого Лева» запрошує на авторську зустріч із письменницею Дзвінкою Матіяш. Модераторка – Ганна Луцюк.

Дзвінка Матіяш – українська письменниця, перекладачка. Тексти, над якими чи з якими вона працює, наповнені світлом і добром, душевним теплом і спокоєм. Поезія отця Яна Твардовського, власні книги Дзвінки «Історії про троянди, дощ і сіль» чи «Марта з вулиці Святого Миколая» — це видання з якими занурення у слова відбувається обережно і легко, інколи викликають сум, але світлий, очищувальний.

У книгарні «Є» відбудеться розмова про нові книжки письменниці, що вийшли друком у «Видавництво Старого Лева». Це підліткова повість «Марта з вулиці Святого Миколая» та історія про пастушка Давида та народження Месії під назвою «Перше Різдво».

«Марта з вулиці Святого Миколая» – книжка для вдумливих підлітків. Це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це оповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату. І про народження нового життя.

Різдвяна історія «Перше Різдво» очима письменниці Дзвінки Матіяш та ілюстраторки Богдани Бондар поверне вас із дітьми до витоків Різдва – не просто гарного родинного свята, а історії Божого народження і відкуплення людства.

Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe