Читомо > Календар подiй > Дмитро Шурхало презентує книжку «Українська якбитологія. Нариси альтернативної історії»

Календар подiй

Дмитро Шурхало презентує книжку «Українська якбитологія. Нариси альтернативної історії»

11-10-2017 | 19:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошує на презентацію нового видання книжки журналіста Дмитра Шурхала «Українська якбитологія. Нариси альтернативної історії», яка відбудеться за участю автора. 

«Українська якбитологія. Нариси альтернативної історії» – книжка про те, якою Україна могла би бути, але випадково не стала.
В історії майже кожного народу чи країни виникають ситуації, коли їхній подальший розвиток залежить від випадковостей. «Якбитологія» розповідає про те, як різні випадковості впливали на розвиток та становлення України. Українська історія багата на ситуації, коли випадок – один влучний постріл чи любовна пригода – мали вирішальний вплив на перебіг подій. В цій книжці розглянуті переломні моменти (точки біфуркації) української історії – від Хрещення Русі князем Володимиром до війни на Донбасі. Від 2004 року «Якбитологія» витримує вже третє перевидання, бо не лише минуле, а й буремне сьогодення підкидає авторові привід поміркувати про раптово втрачені можливості та несподівані успіхи.

Телефон: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe