Читомо > Календар подiй > Дмитро Лазуткін зачитає «Червону книгу»

Календар подiй

Дмитро Лазуткін зачитає «Червону книгу»

05-06-2016 | 18:00
м. Чернігів, Вал (центр міста)

Розпочинається другий сезон проект ЛІТЕРА – літературний фестиваль, який відбуватиметься в Чернігові впродовж усього літа. Читання будуть проходити щонеділі о 18:00. І гостем стане людина, добре відома поціновувачам сучасної літератури – Дмитро Лазуткін.

На імпровізованій сцені можна буде побачити як відомих сучасних авторів, так і починаючих. Коло читачів міста стає ширшим та загально охоплюючим завдяки постійному культурному діалогу, головним інструментом якого є слово. Якщо на початку фестивалю заходи відвідували від двадцяти до ста чоловік, то вже наприкінці першого сезону – до 200 осіб. Нагадаємо й про те, що завдяки підтримці аполітичних та некомерційних організацій ЛІТЕРА проводила літературні заходи й поза сезоном.

Цього літа на наших слухачів чекають зустрічі з молодими авторами-початківцями, а вже знайомі поети та письменники порадують публіку виступами в трішки іншому форматі. Окрім того, постійним другом та партнером фестивалю відтепер стане Чернігівська універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка.

Фестиваль є аполітичним. Відвідування усіх літературних зустрічей є безкоштовним.

Подія на Фейсбуці

Подія Вконтакті

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe