Читомо > Календар подiй > Дмитро Лазуткін вирушає на захід з «Червоною книгою»

Календар подiй

Дмитро Лазуткін вирушає на захід з «Червоною книгою»

20-02-2016 | 19:00
Україна

20 лютого розпочнеться друга частина туру на підтримку збірки віршів поета і журналіста Дмитра Лазуткіна «Червона книга».

Нагадаємо, що наприкінці минулого року автор із презентаціями та дискусіями відвідав центр і схід України. Заходи відбуваються у рамках проекту «Мережа», організатором якого є Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz. Проект реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

«У кожному з міст Східної та Центральної України, де вже вдалося презентувати «Червону книгу», я зустрічав дивовижних людей, – розповідає Дмитро Лазуткін. – Мене завжди вражає якась світла небайдужість, внутрішня свобода читачів і слухачів справжньої поезії. Адже у наш час відчуття слова – загострене, особливе. Всі зустрічі супроводжувалися бурхливими діалогами – з жартами, доброю іронією та відвертістю. До Західної України я їду з приємним передчуттям – бо знаю, що головне – не фальшивити перед цією аудиторією і тоді все буде добре. Я хочу бачити очі, які світяться. Я говоритиму до них».

Протягом лютого та початку березня Дмитро Лазуткін із поетичною збіркою «Червона книга» відвідає 7 міст, серед яких:

  • м. Вінниця – 20.02
  • м. Хмельницький – 21.02
  • м. Чернівці – 22.02
  • м. Тернопіль – 23.02
  • м. Львів – 24.02
  • м. Луцьк – 25.02
  • м. Житомир – 02.03

За словами куратора «Мережі» Юлії Пелепчук, під час першої частини туру Дмитро Лазуткін побував у кількох містах сходу України.

«Він на власні очі бачив, що там відбувається, спілкувався з людьми і читав їм свої вірші, – додає Юлія. – Тепер Дмитро поїде на захід, щоб поділитись своїми враженнями і подискутувати про побачене».

Додаткова інформація: Юлія Пелепчук, кураторка проекту «Мережа», 095 880 09 86, yuliiapelepchuk@meridiancz.com
Лілія Шутяк, прес-секретарка Meridian Czernowitz, 097 6657 047, shutiak@meridiancz.com

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe