Читомо > Календар подiй > Дмитро Авер’янов презентує «Вірші» під музику

Календар подiй

Дмитро Авер’янов презентує «Вірші» під музику

22-05-2016 | 18:00
м. Львів, арт-кав'ярня «Квартира-35», вул. Відменська, 35

Дмитро Авер’янов на умовній кухні починає читати вірш.
Наближаючись до фіналу, Дмитро опиняється під столом і з усіх сил намагається пролізти за холодильник, що досить-таки важко при його (Дмитра Авер’янова) чималому зрості й обмежених габаритах кухні.

Ось цей вірш:

Когда на улице мокрый снег,
мой кот любит забиваться
в щель за газовой плитой
и, зажмурившись, слушать,
как течёт по трубкам фреон
в холодильнике Днепр.

Київський композитор, піаніст, перформер Олексій Шмурак знайомиться з однією з перших редакцій збірки «Стихотворения» та рядом відеозаписів виконання текстів (на кшталт описаного вище) Авер’яновим. Усвідомлює неможливість створення належного в таких випадках музичного оформлення презентації книжки і – пише цілу камерну оперу на тексти з неї.

Це – твір, що влючає читання текстів автором, композитором, кілька пісенних моментів, увертюр, інтродукцій. Ба більше – проговорювання віршів під біт. Акомпанемент: піаніно, електронні клавіші, гітара, дві музичних шкатулки, нігті Шмурака.

Прем’єра опери відбулась наприкінці березня в проект-просторі Plivka, під час міжнародного фестивалю актуальних поетичних практик Kyiv poetry week 25-31 березня.

Презентація викликала стільки захвату і обговорень, що організатори й учасники воліють ще кілька разів повторити дійство.
Для цього вони вирушають в тур рядом міст України з презентацією книги «Стихотворения» (вона ж – камерна опера), що вийшла в поетичній серії «Лоція».

Вхід вільний.

Крім того, в якості бонусу до презентації буде представлено поетичний електроакустичний перформанс за участі авторів серії та її видавців – київських поетів-літературтрегерів Антона Полуніна та Дмитра Казакова.

До, під час та після презентації можна буде придбати книжку Авер’янова і отримати автограф від автора. Так само продаватимуться інші книжки, що вийшли в серії «Лоція».

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe