Читомо > Календар подiй > Дітям прочитають книгу Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі»

Календар подiй

Дітям прочитають книгу Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі»

28-04-2018 | 14:00
м. Рівне, книгарня «Є», вул. Короленка, 2

ГО «Екоклуб» запрошує дітей віком 8-12 років та їхніх батьків на читання книги Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі» (видавництво «Час Майстрів») та майстер-клас зі створення квіткового паперового капелюшка.

Їхнє Дерево, наче наша планета, – цілий світ і живий організм, що може загинути, бо ці мініатюрні люди менш ніж два міліметри на зріст покірно приймають культуру і суспільний устрій, які порушують основні заповіді. Він мав лише тринадцять років, коли на його долю випало стільки випробувань, що витримає не кожен дорослий. І майже ніхто не підозрює і не вірить, що зовсім поряд існує інший світ з іншими порядками і кращим життям.

У детально продуманому фантастичному Всесвіті діти зможуть побачити аналогію з реальністю. Завдяки цьому для них стане «видимою» суть устрою сучасного суспільства, їм буде легше зрозуміти, де знаходиться наш світ і ми разом із ним. Вони вже не будуть дивитися на дерева, як раніше, а сприйматимуть їх як рівних.

«Тобі Лолнесс» – унікальне фентезі, яке має відчутний вплив на екологічне виховання читачів. Ця книжка подібна до скрині з чарівним скарбом – якщо зможеш її відкрити і зрозуміти, то станеш по-справжньому багатим.

Реєстрація обов’язкова за телефоном 096 520 84 48.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe