Читомо > Календар подiй > Дитячий Форум запрошує на програму заходів

Календар подiй

Дитячий Форум запрошує на програму заходів

04-06-2017 | 11:00
м. Львів, Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17

1-4 червня відбудеться Дитячий Форум – одна з найбільших в Україні подій для розвитку та радості дітей.

Мета: показати дітям, що читання це цікаво і що для того, щоб стати справжнім творцем у будь-якій галузі (від мистецтва і до розвитку нових технологій) необхідно вміти включити уяву.

Весь ДФ відбувається у форматі великої гри «Космовізія: супергерої та книжкова туманність». Одну з Галактик заполонило космічне сміття, врятувати Всесвіт можуть діти, які здобудуть 9 суперсил, а для цього їм потрібно відвідати 9 планет (тематичних просторів), мешканці кожної з яких володіють лиш однією з суперсил. Тільки ті, хто здобудуть 3, 6 або 9 суперсил можуть стати Косморейнджерами, Космогероями і Супергероями та врятувати Всесвіт.

Про Дитячий Форум у цифрах:

 • 12 000 відвідувачів (очікувана кількість) – дітей від 3 до 13 р., батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 21 області України, м. Львова та Києва, а також районів Львівської області.
 • 800 – заходів у програмі Дитячого форуму
 • 436 учасників Дитячого Форуму, з них:
 • 164 організацій
 • 35 видавництв
 • 11 музеїв
 • 7 бібліотек
 • 6 театрів
 • 103 майстри
 • 38 авторів
 • 35 художників
 • 35 науковців
 • 15 керівників культурних та освітніх організацій
 • 15 спортсменів
 • 12 культурних менеджерів
 • 11 бібліотекарів

Просторова гра-квест «Космовізія: супергерої і книжкова туманність»: за легендою одну з Галактик заполонило космічне сміття, врятувати Всесвіт можуть діти, які здобудуть 9 суперсил, а для цього їм потрібно відвідати 9 планет, мешканці кожної з яких володіють лиш однією з суперсил. Тільки ті, хто здобудуть 3, 6 або 9 суперсил можуть стати Косморейнджерами, Космогероями і Супергероями та врятувати Всесвіт.

Планети і суперсили:

 1. Іван Сила, Енергійна Суперсила, 130 заходів,
 2. Земля світлячків, Допитлива Суперсила, 102 заходи,
 3. Джури козака Швайки, Перевтілювальна Суперсила, 60 заходів;
 4. Країна Недоладія, Мандрівна Суперсила, 80 заходів;
 5. Чудове Чудовисько, Творча Суперсила, 115 заходів;
 6. Бузиновий цар, Природолюбна Суперсила, 100 заходів;
 7. Маленький принц, Пам’ятлива Суперсила, 64 заходів;
 8. Тореадори з Васюківки, Винахідлива Суперсила, 310 заходів;
 9. Петрик П’яточкін, Кмітлива Суперсила, 300 ігрових батлів;
 10. Інклюзія, 31 захід, 9 виставок;
 11. Для найменших, які ще не можуть вирушити в самостійну подорож, є Плато Космомацьоп: 136 заходів.

Ярмарок: книжки, ігри, іграшки

Українські видавництва представлять свої книжкові новинки та хіти продажів попередніх років. Ознайомитись з книгами можна за посиланням. На ярмарку також будуть представлені розвиваючі ігри та іграшки для дітей.

Література: відбудуться заходи і автограф-сесії відомих дитячих письменників, перекладачів та ілюстраторів: Вікторія Амеліна, Володимир Арєнєв, Андрій Бачинський, Іван Андрусяк, Галина Вдовиченко, Сергій Гридін, Василь Шкляр, Мар’яна Савка, Катерина Міхаліцина, Галка Крук, Кузько Кузякін, Мар’яна Прохасько, Наталка Гайда, Тарас Кеб та багато інших.

Мейкерство (винахідництво, наукові досліди, робототехніка, рукоділля): Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти, проведуть заняття з робототехніки і влаштують перегони міні-роботів, навчать, як спаювати плати і створювати ракети чи роботів ВОЛЛІ-Е, продемонструють роботу 3D принтера та розкажуть про Всесвіт, сонячну систему та дослідження космосу і не тільки.

Мистецтво: У цьому просторі діти зможуть намалювати картину, чи створити ілюстрації до книжки, зліпити улюбленого книжкового героя, виготовити листівку чи іграшку, відвідати заняття з дизайну монограм, гратографії, авторського розпису тканин, каліграфічного письма широким пером, побувати на майстер-класі із створення витинанки чи графічного коміксу і ще чимало інших подій. Детальніше – за посиланням.
Проводиться спільно з Українською академією друкарства, арт-студією «Шухляда», Культурною Асоціацією «Новий Акрополь», художниками – Дарією Альошкіною, Тарасом Кебом, Галиною Дудар, Віталієм Репетою.

Спорт: 150 спортивних заходів – зарядка з олімпійцями, катання на поні, тренінги з дитячої йоги, підйом на скеледром, заняття з Таеквон-До, бойового гопака, а також історичне фехтування та стрільба з лука.

Музика, кіно, театр: майстер-класи з гри на саксофоні, гітарі, контрабасі, фортепіано, а також зі співу та джазової імпровізації, уроки ораторського мистецтва, вистави, покази фільмів та створення мультика з пластиліну і не тільки.

Екологія: Екзотичні тварини зі всього світу, «зелена» стіна, виставка художніх плакатів дизайнерів з різних країн, виготовлення їстівних іграшок для ведмедів – 92 заходи відбудеться у Екопросторі протягом 4 днів Дитячого Форуму.

Мандри: Тут можна дізнатись про здоровий спосіб життя, зіграти в рухливі ігри, навчитись в’язати вузли, розкладати ватру, рахувати географічні та астрономічні об’єкти і знаходити відстань між географічними точками.

Квести: Музейний, видавничий та бібліотечний квести відбудуться у межах Дитячого Форуму. Дітям доведеться поламати голову, щоб відповісти на запитання від музейників, бібліотекарів та видавців.

Повна програма заходів – за посиланням.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe