Читомо > Календар подiй > Дитячі книжки презентує видавництво «Фонтан казок»

Календар подiй

Дитячі книжки презентує видавництво «Фонтан казок»

01-12-2017 | 19:00
м. Запоріжжя, книгарня «Є», пр-т Соборний, 137

Видавництво «Фонтан казок» запрошує дітей та їхніх батьків на презентацію дитячих книжок Оксани Куценко «Печені яблука» та Івана Андрусяка «28 днів із життя бурундука», що відбудеться за участю авторів. 

Оповідання «Печені яблука» – дебют поетки Оксани Куценко в літературі для дітей – вчить радіти кожному дню життя. Адже довкола стільки прекрасного – просто треба вміти його розгледіти.

Літо минуло – й тобі трохи сумно? Визирни з вікна – і ти побачиш, що чарівниця-осінь розфарбувала цієї ночі світ у яскраві кольори. Тож вирушай на прогулянку разом із Малюком і насолодися цим чудовим осіннім днем. А ще не забудь скуштувати духмяних печених яблук!

Повість Івана Андрусяка з ілюстраціями Ганни Осадко «Двадцять вісім днів із життя Бурундука» – один із найуславленіших у сучасній українській літературі творів для молодших підлітків. 2013 року вона увійшла до престижного каталогу найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» («Білі Круки»).

Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, – тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенькового чортика.

Тел.: (094) 885 3903

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe