Читомо > Календар подiй > Дітмар Шуманн прочитає лекцію про воєнний журналізм в Україні

Календар подiй

Дітмар Шуманн прочитає лекцію про воєнний журналізм в Україні

02-03-2017 | 16:00
м. Київ, Freud House, вул. Костянтинівська, 21

У вас є унікальна можливість прослухати відкриту лекцію від воєнного журналіста, документаліста з Німеччини Дітмара Шуманна. Лекція «Залишитися живим: як працювати воєнним журналістом в Україні, Грузії та Сирії».

Довідка:

Дітмар Шуманн народився в 1951 році. Вивчав журналістику в Лейпцигу та Москві. З 1974 до 1990 року працював редактором східнонімецької державної телевізійної мережі DFF (НДР телебачення). З 1977 до 1983 року – іноземний кореспондент у Москві, з 1984 до 1990 року голова DFF-studio в Будапешті (служби в Угорщині, Австрії, колишньої Югославії та Албанії).

З 1990 до 2016 року він був редактор в TВ- мережі ZDF. Надалі очолив ZDF-studios в Москві і Тель-Авіві. Працював документалістом в Україні, Росії, в Арктичному, Кавказькому, Карибському регіонах. Часто працює як спеціальний кореспондент ZDF в конфліктних і військових регіонах: Чечні, Афганістані, Косово, Лівії, Грузії, Пакистані, Філіппінах, Туреччині, Сирії, Далекому Сході.

Захід проводиться в рамках проекту «Вивчення німецького досвіду для покращення журналістики в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Реєстрація за посиланням

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe