Читомо > Календар подiй > Дітей та підлітків запрошують на літературний конкурс

Календар подiй

Дітей та підлітків запрошують на літературний конкурс

26-03-2017 | 14:00
м. Київ, музей-квартира Павла Тичини, вул. Терещенківська, 5, кв. 1, 3

Музей-квартира П. Тичини спільно з Благодійним фондом Мистецький Арсенал оголошують відкритий літературний конкурс для дітей та підлітків «Тичинівські читання».

У читаннях мають право брати участь усі бажаючі віком до 18-ти років. Перший етап конкурсу буде проходити у музеї Тичини, де компетентним журі у складі українських письменників та поетів буде обрано кращі твори, які згодом будуть зачитані на Літературній сцена Арсеналу Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Дорослим завжди легко говорити – піди туди, зроби оте, інше –не роби, або взагалі нікого не чіпай і буде тобі щастя. Та що таке щастя? Напевне, щастям є мати певний талант і можливість його реалізувати. Подумалось, у нашому місті є багато маленьких письменників та письменниць, поетів і поеток, зрештою просто Великих мрійників!

Вони щодня пишуть маленькі й великі твори, вкладаючи в них прості істини, які з віком дедалі важче осягнути. Уявіть собі, скільки талановитих дітей сидячи на підвіконні, чи спостерігаючи за обрієм у віконце шкільного автобуса творять прекрасне. Ми жодного разу про них не чули і навіть можемо ніколе не почути… Хоча б через їх сором’язливість.

Тому, користуючись прихильністю Благодійного фонду Мистецький Арсенал та НКММК Мистецький Арсенал, музей Тичини хоче крикнути – Поете, я шукаю тебе! Шукаю Шукача Пригод, який насмілиться кинути виклик сірій буденності та представити свої поезії біля вільного мікрофону поетам-дорослим. Кому? Витримуємо інтригу. Втім, згодом, юний поете, ти побачиш все на власі очі.

Зареєструватись можна за формою АБО написавши/зателефонувавши Богдана Тараніна – 063-504-24-18

Найкращі поезії будуть удостоєні призу Лихвацький Мумі-троль, а їхні автори отримають можливість представити їх усьому Києву 7-го та 8-го квітня на літературній сцені фестивалю Арсеналу Ідей!

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe