Читомо > Календар подiй > Дітей та батьків запрошують на зустріч з авторами книги «Казкове місто Суми»

Календар подiй

Дітей та батьків запрошують на зустріч з авторами книги «Казкове місто Суми»

14-10-2017 | 13:00
м. Суми, книгарня «Є», вул. Соборна, 44

Дітей віком 6-10 років та їхніх батьків запрошують на Дитячу суботу «Розмалюй своє місто» — творчу зустріч з авторами книги «Казкове місто Суми. Дитячий путівник» (Видавництво «Час Майстрів») Анною Коршуновою та Світданою Качуровською.

Усі ми мріємо про далекі мандрівки, сподіваючись на неймовірні відкриття. Але, ставши навшпиньки й зазираючи за горизонт, зовсім не помічаємо скарбів, які чекають на нас просто тут, за порогом. Аби вирушити в цікаву подорож, потрібно зовсім небагато: вийти з дому, роззирнутися, придивитися й більше дізнатися про все, що нас оточує.

Дитячий путівник — книжка незвичайна. Вона дуже багато вміє, знає і хоче поділитися з тобою стількома таємницями! Це путівник—помічник для захопливої мандрівки у казкове місто Суми. Він вирушить у мандрівку разом із тобою, щоб прочитати цікаві історії просто біля пам’ятників. Ще й запропонує запросити у подорож рідних і друзів! Відкриє тобі безліч секретів, допоможе написати таємного листа і дізнатись історію свого роду. Пограється з тобою в ляльковий театр, допоможе прочитати розбійницьке послання й помріє про майбутнє. Проведе тебе по сторінках—століттях і розповість найцікавіші легенди міста Суми.

Якщо Тобі від 6 до 10 років, ти любиш читати, малювати й мандрувати — приходь на презентацію найказковішої книжки про Суми та не забудь узяти з собою олівці!

Казкове місто чекає саме на тебе!

Тел.: (054) 270 19 04.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe