Читомо > Календар подiй > Дітей та батьків запрошують на читання книги «Борошняні немовлята»

Календар подiй

Дітей та батьків запрошують на читання книги «Борошняні немовлята»

03-02-2018 | 12:00
м. Суми, книгарня «Є», вул. Соборна, 44

Бренд «HrechkaSweets» запрошує дітей віком від 8 років та їхніх батьків на читання книги Енн Файн «Борошняні немовлята» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення авторської антистрес-іграшки «Гречик». 

Незабаром щорічний конкурс наукових досліджень. Проте розбишакам з класу пана Картрайта не пощастило працювати над такими крутими проектами, як мильна фабрика, личинкова ферма чи кремові вибухівки. Натомість їм дістаються борошняні немовлята – симпатичні шестифунтові мішки, з яких ні на мить не можна спускати очей. Чи не забракне хлопцям терпіння? Чи справді цей експеримент матиме неймовірні наслідки? Чи може мішечок борошна змінити долю чотирнадцятирічного бешкетника?

А от у тому, що не борошно, а звичайнісінька гречка може допомогти позбавитись сучасним школярам стресу та тривожності – ми не сумніваємось, адже магній, який містить ця звична нам усім крупа, успішно стимулює синтез серотоніну, який позбавляє нас суму та депресії, вітамін B забезпечує кров потрібними клітинами, а щоки – здоровим рум’янцем.

Сумська майстриня Наталія Гончарук поділиться своїм вмінням і навчить учасників «Дитячої суботи», як перетворити жменю гречки та шматок тканини на натуральний антидепресант, який підійматиме настрій у довгі зимові дні та робитиме буденне школярське життя солодшим.

Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталка Лебедь).

Тел.: (054) 270 19 04.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe