Читомо > Календар подiй > Дітей і батьків запрошують читати книжку Оксани Були

Календар подiй

Дітей і батьків запрошують читати книжку Оксани Були

23-09-2017 | 13:00
м. Дніпро, книгарня «Є», вул. Глінки, 15

Дітей віком від 7 років та їхніх батьків запрошують на читання книжки Оксани Були «Зубр шукає гніздо» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас з виготовлення маленької годівнички для пташок. Проводить Олена Юрчук.

«Зубр шукає гніздо» – яскрава та цікава книжечка Оксани Були, головними героями якої є дивовижні туконі, які порядкують усіма важливими справами у лісі. Ось і зараз вони готуються відвідати звірів, які взимку лягають спати. Туконі вкладають їх у ліжечка і дбають, щоб нікому нічого не бракувало. Але є звірі, які взимку не сплять. Зубр звик блукати у снігах в пошуках їжі. Він навіть не підозрював, що можна спокійно собі дрімати в барлозі, коли надворі мороз. Допоки одного дня не зустрів ведмедя, який саме готувався заснути… Що вийшло з цієї зустрічі, а також про вміння слухати себе й інших, розповідає ця тепла й зворушлива історія про зубра – перша книжка серії оповідок про мешканців лісу.

Крім читання цікавих книжечок, восени слід подумати про наших друзів-пташок і допомогти їм перезимувати у найбільш морозні дні. Протягом майстер-класу ми зробимо годівничку для пташок за вашим вікном.

Реєстрація за телефоном 093 535 51 76.

Тел.: (056) 732-13-92.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe