Читомо > Календар подiй > Давід Фоенкінос зустрінеться на прес-сніданку з журналістами

Календар подiй

Давід Фоенкінос зустрінеться на прес-сніданку з журналістами

18-04-2018 | 10:00
м. Львів, Львівська копальня кави, пл. Ринок, 10

«Видавництво Старого Лева» запрошує журналістів на прес-сніданок за участю французького письменника Давіда Фоенкіноса, який відвідає Україну у рамках фестивалю «Французька весна». Старий Лев видає найвідоміший роман автора – книгу «Ніжність», яка підкорила мільйони читачів у всьому світі. Саме за нею зняли однойменний фільм із Одрі Тоту у головній ролі. Учасники прес-сніданку: письменник і сценарист Давід Фоенкінос, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар`яна Савка, директор «Альянс Франсез» у Львові Ніколя Фасіно.

Роман «Ніжність» – глибока, витончена і несподівана історія про кохання та втрату. Головна героїня, Наталі, втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги від чоловіків. Лише справжня ніжність здатна її зворушити і пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко.

У Франції «Ніжність» була номінована на усі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером, було продано понад 1 мільйон примірників. Книгу переклали на 30 мов. А невдовзі Давід Фоенкінос разом із братом, режисером Стефаном Фоенкіносом екранізували «Ніжність». У 2011 році вийшов однойменний художній фільм, де головні ролі виконали Одрі Тоту та Франсуа Дам’єн.

Довідка:

Давід Фоенкінос – французький письменник та сценарист. Автор 15 романів, один з найпопулярніших франкомовних романістів. Книги Фоенкіноса перекладені на близько тридцяти мов та отримали більш, як 10 визначних нагород. Народився 24 жовтня 1974 року в Парижі. Закінчив Сорбонну, де вивчав філологію. Вчився в паризькій джазовій школі по класу гітари. Пише сценарії для таких французьких режисерів як Седрік Клапіш та Жак Дуайон. В 2011 році за мотивами його роману «Ніжність» було знято фільм. В 2010 зіграв роль батька Барбари у фільмі Ремі Безансона «Сексу багато не буває» (фр. Un heureux ?v?nement).

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe