Читомо > Календар подiй > Давід Фоенкінос приїде до Львова з презентацією роману «Ніжність»

Календар подiй

Давід Фоенкінос приїде до Львова з презентацією роману «Ніжність»

18-04-2018 | 16:30
м. Львів, готель «Леополіс», зал «Карелія», вул. Театральна 16

«Видавництво Старого Лева» запрошує на зустріч із культовим французьким письменником та сценаристом Давідом Фоенкіносом у Львові. У рамках фестивалю «Французька весна» автор презентуватиме свій найвідоміший роман «Ніжність», який вперше вийшов українською мовою. Давід Фоенкінос розповість про свою книгу, яка підкорила мільйони читачів у цілому світі і була перекладена 30 мовами. Саме за нею зняли однойменний фільм із Одрі Тоту у головній ролі. Модератор – Мар’яна Савка. 

Роман «Ніжність» – глибока, витончена і несподівана історія про кохання та втрату. Головна героїня, Наталі, втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги від чоловіків. Лише справжня ніжність здатна її зворушити і пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко.

У Франції «Ніжність» була номінована на усі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером, було продано понад 1 мільйон примірників. А невдовзі Давід Фоенкінос разом із братом, режисером Стефаном Фоенкіносом екранізували «Ніжність». У 2011 році вийшов однойменний художній фільм, де головні ролі виконали Одрі Тоту та Франсуа Дам’єн.

В Україну Давід Фоенкінос приїде разом зі своїм братом, режисером Стефаном Фоенкіносом на фестиваль «Французька весна» на запрошення Французького інституту в Україні. Одразу після зустрічі у Львові французький письменник зустрінеться зі своїми читачами у Києві – 19 квітня, о 16.00, у Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19). Модеруватиме Ірина Славінська.

Партнери «Французької весни» в Україні: Французький інститут в Україні, Посольство Франції в Україні, «Alliance fran?aise», «УкрСиббанк», «Cr?dit Agricole», «Premier Hotels and Resorts».

Довідка:

Давід Фоенкінос – французький письменник та сценарист. Автор 15 романів, один з найпопулярніших франкомовних романістів. Книги Фоенкіноса перекладені на близько тридцяти мов та отримали більш, як 10 визначних нагород. Народився 24 жовтня 1974 року в Парижі. Закінчив Сорбонну, де вивчав філологію. Вчився в паризькій джазовій школі по класу гітари. Пише сценарії для таких французьких режисерів як Седрік Клапіш та Жак Дуйон. В 2011 році за мотивами його роману «Ніжність» було знято фільм. В 2010 зіграв роль батька Барбари у фільмі Ремі Безансона «Сексу багато не буває» (фр. Un heureux ?v?nement).

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe